Los Angeles’ta Dil Eğitimi Almak Hakkında

Los Angeles’ın renkli hayatına karışıp, bir yandan tatil yapıp bir yandan yabancı dil eğitimi almak herkesin hayallerini süslemektedir. Şehirdeki kaliteli dil okulları ile yalnızca İngilizcenizi ileri seviyeye taşımayacak aynı zamanda Amerika’nın en büyük şehirlerinden birinde yaşama tecrübesi elde edeceksiniz.

Los Angeles dil eğitimi açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehirde Kaplan International, Embassy English ve EC English gibi kaliteli eğitimini kanıtlamış zincir dil okullarında eğitim alabilmek mümkündür. Los Angeles’ta anlaşmalı olduğumuz İngilizce kurslarımızdan seviyenize ve ihtiyacınıza göre sizin için en uygununu seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Los Angeles’ta alacağınız dil eğitimi ile hem İngilizce seviyenizi ilerletecek hem de ülkemizden uzaklığı düşünüldüğünde her an ziyaret etme fırsatı bulunmayacak bir şehirde yaşama fırsatı elde edeceksiniz. Şehirde dünyaca ünlü lokasyonları ve plajları görecek ve okyanusta yüzebileceksiniz. Bununla beraber Los Angeles’a yarım saat uzaklıkta bulunan Long Beach’de hem muhteşem sahilin tadını çıkarabilir hem de yeşil alanlarda yoga yapıp dinlenebilirsiniz.

Amerika’nın en güzel şehirlerinden sayılabilecek Los Angeles, muhteşem doğal güzellikleri, dünyaca ünlü gezilecek yerleri, birbirinden renkli sokakları ile dil eğitimi için bu şehri tercih eden öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Sürekli güneşli havası sayesinde öğrenciler Los Angeles şehrinde hem anadil seviyesinde İngilizce öğrenebilecek hem de yapacak sayısız aktivite bulacaklardır. Los Angeles’ta sürekli gelişen eğitim sistemi şehrin eğlence ve kültürel merkezleriyle de birleşince, şehir dil eğitimi açısından tam bir cazibe merkezi olmaktadır.

Los Angeles Dil Okulu Fiyatları

Amerika’da dil kursuna gitmek için Los Angeles hem kaliteli okullarıyla hem iklim şartları ve doğal güzellikleriyle seçilmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir. Bu şehirde seviyenize ve ihtiyacınıza uygun birçok dil eğitimi programı bulabilirsiniz. Los Angeles dil okulu fiyatları seçeceğiniz okula, dil kursu türüne ve programın süresine göre değişiklik gösterecektir. Bununla beraber 4 haftalık genel İngilizce eğitimi 1500 – 2000 $ arasında değişmektedir. Aynı zamanda dil okullarımızda yoğun İngilizce, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları gibi programlar da bulabilirsiniz. Dil okulu fiyatları seçeceğiniz programa göre değişebilir. Bunun dışında Los Angeles’ta yılın belirli dönemlerinde dil okulları konaklama ücretlerinin dahil olduğu paket programlar sunmaktadır. Los Angeles dil okulu fiyatları ve paket programları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles Dil Okulu Kurs Tipleri

Los Angeles’ta İngilizce seviyenizi ilerletmek, iş hayatınız için profesyonel anlamda İngilizce öğrenmek ya da TOEFL, IELTS, GRE, GMAT sınavlarına hazırlanmak gibi amaçlarınız için dil okulu programları bulabilmeniz mümkündür.

Anlaşmalı olduğumuz dil okullarımız öğrencilerine genel İngilizce, yarı yoğun İngilizce, yoğun İngilizce, iş hayatı için İngilizce ve IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları olmak üzere her ihtiyaca uygun dil eğitimi programları sunmaktadır. Bununla beraber Los Angeles dil okulları şehrin en turistik bölgelerinde, ulaşımı kolay ve üniversitelerle iç içe bölgelerdedir. Bu sayede alacağınız kaliteli dil eğitimini yapacağınız pratiklerle tamamlayabilirsiniz.

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı olarak Los Angeles’taki en kaliteli dil okullarıyla anlaşmamız bulunmaktadır. Aynı zamanda sizin için en doğru dil eğitimi programını seçip, sizin şehre yerleşmenizden Türkiye’ye dönmenize kadar her an ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Los Angeles’taki dil okulu fiyatları, konaklama ve yaşam maliyetleri hakkında bilgi almak için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Los Angeles’ta anlaşmalı olduğumuz dil okulları;

EC English

Embassy English

Language Systems International

Kaplan International – Whittier

Kaplan International – Westwood

Kaplan International – Golden West College