Miami’de Dil Eğitimi Hakkında

Miami Amerika’da dil eğitimi alabileceğiniz en keyifli şehirlerden biridir. Latin Amerika’ya geçiş kapısı olan Miami’de hem dil eğitimi alacak hem de plajların, şehrin Küba kültürüyle olan bağlarının ve Art Deco binaların büyüleyici görüntüsünün tadını çıkaracaksınız. Miami’de şehrin sakinleri gibi patenle kayabilir, Bahamalara ve Miami çevresindeki diğer adalara seyahat edebilir ya da Little Havana’da bir fincan kahve içebilirsiniz. Bu sıra dışı şehirde dil eğitimi almak çok eğlenceli ve eşi benzeri bulunmaz bir tecrübe olacaktır.

Miami Dil Okulları

Miami’ye dil eğitimi için geldiğinizde birçok sanatsal aktivite bulabilir ve filmlerde gördüğümüz ünlü Miami gece hayatını yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Miami’nin kozmopolit yapısı, konumu ve iklimi şehirdeki genç ve öğrenci nüfusunun çok olmasıyla birleşince bu şehirde yapacak çok şey bulacaksınız. Bununla beraber Miami şehri eğitim olanakları açısından da gelişmiştir. Şehirde Miami Üniversitesi, Florida Üniversitesi, birçok kolej ve dil okulu bulunmaktadır. Genç nüfusun fazlalığı ve yerel halkın sıcakkanlı yapısı sayesinde dil eğitimi için Miami’ye gelen öğrenciler hiçbir adaptasyon sorunu yaşamazlar.

Anlaşmalı olduğumuz Miami dil okulları, alanında uzman ve samimi kadrosuyla şehrin merkezinde tüm turistik yerlere ve cazibe merkezilerine yakın konumda hizmet vermektedir. Gece kulüpleri, muhteşem mimarisi ve Miami Beach gibi muhteşem plajlarıyla şehir gelen öğrencilere dil eğitiminden fazlasını vaat etmektedir. Miami’de dil eğitimi alarak hem Amerikan kültürünü hem de şehrin nüfusunun büyük bir kısmını oluşturan Latin kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Miami’de hayat çok eğlenceli geçmektedir. Gece eğlencesinin yanı sıra şehirde su sporları da öne çıkmaktadır. Şehirde öğrenciler gezecek dünyaca ünlü turistik noktaların yanı sıra vakit geçirecek birçok restoran ve kafe bulabilir, müzik ve spor faaliyetlerine katılabilirler.

Miami özgür bir şehirde eğitim alıp çok fazla ve farklı kültürden insanlarla tanışmak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Özellikle yurtlarda paylaşımlı odalarda kalan öğrenciler hem istedikleri gibi özgür bir ortamda dil eğitimi almakta hem de çok fazla insanla tanışabilmektedir. Miami şehrinde dil eğitimi alan öğrenciler Amerika’nın en ünlü plajlarından South Beach’in keyfini sonuna kadar çıkaracaklardır. Anlaşmalı olduğumuz okullardan Zoni Miami Dil Okulu South Beach bölgesinde bulunmakta ve bu eşsiz manzarada öğrencilerine hizmet vermektedir. Bir diğer okulumuz Kaplan International ise Coral Gables isimli tarihi bölgede yer almaktadır. Coral Gables bölgesi Miami’de “şehir güzeli” olarak anılmakta ve malikaneleri ve plazalarıyla ünlüdür. 

Miami’de dil eğitimi alan öğrenciler deyim yerindeyse eğitimlerini tatille birleştirmektedirler. Miami’nin benzersiz plajları ve eğlence hayatı dil okullarının merkezi konumuyla birleşince öğrenciler için Miami’de dil eğitimi bulunmaz bir fırsat olmaktadır.

Miami Dil Okulu Fiyatları

İngilizce dil eğitimi almak için Miami iklimi, doğal güzellikleri ve 7/24 eğlence hayatıyla çok uygun bir şehirdir. Şehirde öğrencilerin eğlenerek eğitim alabilecekleri birbirinden kaliteli zincir ve butik okullar bulunmaktadır. Miami dil okulu fiyatları hangi tür okulu seçeceğinize, okulunuzun süresine ve seçeceğiniz programa göre değişiklik göstermektedir. Anlaşmalı olduğumuz dil okulları Zoni ve Kaplan International dil okullarında 4 haftalık genel İngilizce kursu 1000 – 2000 $ arasında değişmektedir. IELTS, TOEFL ve diğer sınavlara hazırlık kurslarının ücretleri ise 1200 – 2300 $ arasında değişmektedir. Miami’de anlaşmalı olduğumuz dil okulları, Miami dil okulu fiyatları, konaklama ve yaşam giderleri hakkında detaylı bilgi edinmek için uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Miami Dil Okulu Fiyatları

Miami Dil Okulu Kurs Tipleri

Miami’de anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları her seviyeye, isteğe ve ihtiyaca göre en kaliteli eğitim hizmetini vermektedir. Okullarımızda genel İngilizce kursları, yarı yoğun İngilizce kursları, yoğun İngilizce kursları, iş hayatı için İngilizce kursları ve IELTS, TOEFLS, GRE, GMAT gibi akademik sınavlara hazırlık kursları olmak üzere çeşitli alanlarda İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

İngilizce seviyenize ve isteğinize en uygun dil kurslarını bulmak, Miami’deki dil okulları ve dil okulu fiyatları hakkında her şeyi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı olarak dil okulu seçiminizde Türkiye’ye dönüşünüze kadar her konuda ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimizle yanınızdayız.

Miami’de anlaşmalı olduğumuz dil okulları;

ZONİ Miami Amerika Dil Okulu

Kaplan International Miami Amerika Dil Okulu