EC English New York City Dil Okulu Hakkında

New York, bütün Dünya kültürlerine ev sahipligi yapan kozmopolit, hareketli, turistik ve özgür ruhlu bir şehirdir. Amerika'da dil eğitimi almak için ideal bir seçenektir. 

 

EC English New York, dil eğitimi vermek amaçlı  2009 yılında kurulmuştur ve şehrin en merkezi yerinde konumlanmıstır. EC English dil eğitimi verildiği okul , New York’ta Times Square'in kalbinde, şehrin bütün ikonik simgelerinin yakınındadır. Okul binasi New York City’de Broadway tiyatroları, 5th Avenue, Empire State binasi ve Central Park'a sadece yürüme mesafesindedir. EC English New York, tecrübeli eğitmen kadrosuyla sağladıgı kaliteli dil eğitimin yanı sıra sosyal aktivite imkanlariyla da öğrencilerinin New York'ta geçirdigi süreden maksimum verim almasını sağlar. Dil kurslarina katılım yaşı minimum 16'dir. Dersler 45 dk sürer ve minimum eğitim süresi 4  haftadır.

 

***ÖNEMLI NOT: 17 Haziran - 13 Eylül tarihleri arasında 11 hafta ve altı kayıt olunan kurs ücretlerinde haftalık +20$ yüksek sezon fiyatlandirilmas ıuygulanmaktadır.

 

***ÖNEMLI NOT: 19 Haziran - 1 Eylül tarihleri arasında 11 hafta ve altı kayıt olunan kurs ücretlerinde haftalık +20$ yüksek sezon fiyatlandırılması uygulanmaktadır.

 

EC English New York Amerika Dil Okulu kurs ve konaklama fiyatlarını aşagıdaki hesaplama aracı yardımıyla hesaplayarak dil kursu maliyetlerini öğrenebilir detaylı bilgi ve kayıt için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EC English Dil Okulu Fiyatları

Kurs Seçenekleri
Konaklama Seçenekleri
Ek Hizmetler

Toplam: $ yerine $

  • Kurs Ücreti : $   yerine   $
  • Konaklama Ücreti : $
  • Ek Hizmetler : $
Hesapla Şimdi Başvur