Philadelphia’da Öğrenci Olmak Hakkında

Philadelphia Amerika’nın eğitim alanında en gelişmiş şehridir. Şehrin üniversiteleri, kolejleri ve dil okulları ile dünya çapında ünlüdür. Philadelphia’da anlaşmalı olduğumuz Kaplan International Dil Okulu modern eğitim yöntemleriyle öğrencilerine hizmet vermektedir.
 

Philadelphia ekonomik açıdan da öğrenciler için son derece uygundur. Amerika’nın en hesaplı şehirlerinden biri olan Philadelphia’da bütçenize uygun konaklama ve yeme içme imkanları bulabilirsiniz. Yaşam giderleri olarak daha uygun olan bu şehirde kendinize en uygun eğitim programlarını bulabilir ve şehrin eğlenceli hayatında güzel bir eğitim süreci yaşayabilirsiniz. Philadelphia’nın öğrenci nüfusu çok yoğundur. Bu sebeple şehirde öğrencilerin vakit geçirdikleri birçok uygun fiyatlı kafe, restoran ya da bar bulabilirsiniz. Bu kozmopolit şehirde dünyanın birçok farklı yerinden gelen öğrencilerle tanışabilir ve farklı kültürleri tanıyabilirsiniz. Şehirde gezebileceğiniz birçok müze, park ve renkli sokaklar bulunmaktadır. Bunula beraber şehir New York ve Washington’a iki saat uzaklıktadır. Bu şehirlere gezi düzenleyip farklı yerler görebilirsiniz.

Kaplan International Philadelphia Dil Okulu öğrencilerinin keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olmak için aylık programlarla sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Böylelikle şehrin müzelerini arkadaşlarınızla beraber gezebilir hatta başka şehirlere seyahat edebilirsiniz. Toplu yapılan bu gezilerde bol bol İngilizce pratik yapma imkanı bulabilirsiniz. Philadelphia İngilizce dil eğitimi için son derece keyifli vakit geçirebileceğinizgüvenli bir şehirdir.