Kaplan International San Francisco Dil Okulu Hakkında

California eyaletinin en gözde şehirlerinden biri olan San Francisco, Golden Gate köprüsü, Lampard Street, elektrikli otobüsleri ve daha birçok şeyiyle her günü dolu dolu geçirebileceğiniz bir lokasyondur. San Francisco Amerika'nın en güzel şehirlerinden biri olmakla birlikle birçok farklı milletten insanın bir arada yaşadığı kozmopolit bir yapıya sahiptir.

Neden Kaplan San Francisco dil okulu?

Kaplan Dil okullarının akademik kadrosu sertifikalı ve diplomalı eğitmenlerden oluşmaktadır , Kaplan International dünyada ki dil okulları arasında en köklü okuldur , Kaplan San Francisco ; California'nın batı kıyısında yer alır ve  bu güzel şehir sizi iklimi ve yapısıyla büyüleyecektir , Büyük bir şehir olmasına rağmen San Francisco sonunda size adını ezberletecek kadar özgün ve büyüleyici bir şehirdir.

Kaplan International' ın California eyaletinde biri şehir merkezinde diğeri Berkeley bölgesinde olmak üzere iki adet okulu bulunmaktadır. Okulumuz  sosyal programları sayesinde hem arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmenizi hem de pratik yapmanızı sağlar. Dersler 45 dakikadır. Ortalama sınıf mevcudu 12'dir. Kurslara katılabilecek minimum yas 16'dır. Genel İngilizce kursları haftada 20 ders yoğun ve is ingilizcesi kursları haftada 28 derstir.

Kaplan International Dil Okulu Fiyatları

Kurs Seçenekleri
Konaklama Seçenekleri
Ek Hizmetler

Toplam: $ yerine $

  • Kurs Ücreti : $   yerine   $
  • Konaklama Ücreti : $
  • Ek Hizmetler : $
Hesapla Şimdi Başvur