Seattle’da Dil Eğitimi Hakkında

Seattle barındırdığı üniversiteleri, kolejleri ve dil okulları ile Washington bölgesinin eğitim anlamında ileri gelen şehirlerindendir. Seattle dil eğitimi açısından dünya çapındaki en kaliteli zincir dil okullarını barındırması sebebiyle öğrenciler için tercih edilesi bir şehirdir.

Şehirde anlaşmalı olduğumuz Kaplan International Dil Okulu merkezi konumda bulunmaktadır. Öğrencilerine her seviyeye ve ihtiyaca uygun eğitim vermektedir. Bununla beraber okulumuz ders sonrası ya da haftasonları düzenlediği aktivitelerle öğrencilerin dil pratiklerini geliştirebilmeleri için çalışmaktadır.

Seattle’da dil eğitimi alırken yerel halkın sıcakkanlı olması sayesinde şehre hemen alışacak ve hiç zorlanmayacaksınız. Seattle şehrinde en verimli şekilde dil eğitiminizi alırken şehrin doğasına karışabilir, arkadaşlarınızla konserlere gidebilir ve bir turist gibi şehri keşfe çıkabilirsiniz. Son derece rahat bir şehir olan Seattle’da sinema, canlı müzik ve spor faaliyetleri gibi yapacak çok şey bulabilirsiniz.

Seattle Dil Okulu Fiyatları

Seattle muhteşem doğası ve rahat yaşam tarzı ile Amerika’da en kaliteli dil eğitimini vaat eden şehirlerin başında gelmektedir. Bu şehirde dil eğitimi almak aynı zamanda sizin için unutulmaz bir yaşam tecrübesi olacaktır. Seattle dil okulu fiyatları ise eğitim alacağınız program türüne ya da eğitim sürenize göre değişiklik gösterecektir. Anlaşmalı olduğumuz Kaplan International Dil Okulu’nda 4 haftalık genel İngilizce eğitimi 2000 $ civarındadır. Okulumuzda isteğinize ve ihtiyacınıza göre çok çeşitli programlar bulabilirsiniz. Dil okulu fiyatları alacağınız eğitime göre farklılık gösterecektir. Seattle dil okulu fiyatları, konaklama ve yaşam maliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Seattle'da Dil Okulları

Seattle Dil Okulu Kurs Tipleri

Seattle dil okulları her isteğinize ve amacınıza uygun dil eğitimini en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar İngilizce öğrenmek, iş hayatınız için İngilizce seviyenizi ilerletmek ya da IELTS, TOEFL gibi akademik sınavlara hazırlanmak gibi hangi amaçla dil eğitimi almak isterseniz isteyin anlaşmalı okulumuzda amacınıza uygun her programı bulabileceksiniz. Anlaşmalı olduğumuz Kaplan International Dil Okulunda genel İngilizce, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, iş hayatı için İngilizce, IELTS, TOEFL sınavlarına hazırlık kursları olmak üzere çok geniş bir yelpazede eğitim alabilirsiniz. Okulumuz öğrencilerine en üst seviyede gramer eğitimi vermekle beraber konuşma kulüpleri ve ders saatleri dışındaki sosyal aktivite imkanlarıyla öğrencilerinin konuşma becerilerini de geliştirmeyi hedeflemektedir.

Grand Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerimiz için en uygun dil okulu ve programının seçiminden onların Türkiye’ye dönüşlerine kadar olan süreçte ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmak, Seattle dil okulları ve Seattle dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.