Washington’da Dil Eğitimi Hakkında

Washington Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercih ettikleri şehirlerden biridir. Şehir bünyesinde bulunan eğitim kurumları ile bu alanda son derece gelişmiştir ve eğitime çok önem vermektedir. Eğitimin çok önemli olduğu Washington şehrinde Amerika’daki en kaliteli dil okullarını bulabilirsiniz.

Washington dil eğitimi imkanları açısından öğrencilere çok fazla seçenek sunan bir şehirdir. Şehirde anlaşmalı olduğumuz dil okullarında seviyenize ve isteğinize uygun çeşitli dil eğitimi programlarını bulabilirsiniz. Anlaşmalı okullarımız olan EC English ve Kaplan International şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Okullarımızın ders saatleri sonrasında ya da hafta sonları düzenledikleri sosyal aktivitelere katılarak alacağınız kaliteli gramer eğitiminizi dil pratiği yaparak tamamlayabilirsiniz. Okullarımız öğrencileri için şehir gezileri, partiler ve spor faaliyetleri gibi aktiviteler düzenleyerek hem öğrencilerinin keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmakta hem de pratik yapmalarını sağlamaktadırlar. Bununla beraber okullarımız konum olarak Washington’da çok iyi bir yerde olduğu için ders saatleriniz sonrasında kafelere, restoranlara ve gezilecek yerlere hemen ulaşabilirsiniz. Öğrenci nüfusu çok yoğun olan Amerika’nın bu en önemli şehrinde birçok yeni insanla tanışabilir ve keyifli bir eğitim süreci yaşayabilirsiniz.

Washington'da Dil Okulları

Washington’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarımız öğrencilerine verdikleri kaliteli dil eğitiminin yanı sıra internet, oyun odası, dinlenme salonu, son teknolojiyle donatılmış sınıflar ve kafeterya gibi imkanlara da sahiptirler. Merkezi konumda bulunan okullarımız sayesinde hem en verimli şekilde dil öğrenebilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okullarımız yılın her döneminde dünyanın dört bir yanından öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

Washington’da dil eğitimi alırken çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Şehirdeki eğlence ve alışveriş merkezlerinde vakit geçirebilir, festivallere katılabilir, şehrin ünlü tiyatro ve sinemalarını izleyebilirsiniz. Gezilmesi ve görülmesi gereken çok sayıda yeri olan Washington kozmopolit ve eğlenceli yapısı sayesinde öğrencilere çok uygun bir şehirdir.

Washington Dil Okulu Fiyatları

Washington kozmopolit yapısı, eğitim ve kültür – sanat olanakları ve kaliteli dil okulları ile Amerika’da dil eğitimi alınabilecek en doğru şehirlerdendir. Şehirdeki butik ve zincir dil okullarında seviyenize ve ihtiyacınıza uygun her türlü dil kursunu bulabilirsiniz. Washington dil okulları fiyatları ise seçeceğiniz okula, dil eğitimi programına ve eğitim sürenize göre farklılık gösterecektir. Bununla beraber Washington’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarımızda 4 haftalık genel İngilizce eğitimi programları 1500 – 2000 Dolar arasında değişmektedir. 4 haftalık IELTS ve TOEFL hazırlık kursları program ücretleri ise 1800 Dolar civarındadır. Bununla beraber dönemsel olarak Washington’da anlaşmalı olduğumuz okullarda konaklama ücretlerinin dahil olduğu paket programlar öğrencilere sunulmaktadır. Washington dil okulu fiyatları ve paket programları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Washington Dil Okulu Kurs Tipleri

Amerika’da dil eğitimi almak birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Amerika dil okulları kaliteli dil eğitimi hizmetleri ile öğrencilere unutamayacakları bir eğitim süreci sunmaktadırlar. Bununla beraber Amerika’da alacağınız dil eğitimi sayesinde hem dili aksanlı ve doğru bir şekilde öğrenme fırsatı yakalayacak hem de özgeçmişinize büyük bir artı ekleyeceksiniz. Washington gibi sadece Amerika’nın değil dünyanın da en önemli şehirlerinden biri olan bir lokasyonda dil eğitimi almak ise sizi genel kültür anlamında da çok geliştirecektir.

Washington'da Dil Okulu Tipleri

Washington dil okulları Amerika’da dil eğitimi alabileceğiniz en kaliteli okullardır. Alanlarında uzman kadrolarıyla öğrencilerine en verimli eğitim hizmetini vermeyi hedefleyen dil okullarımız her seviyeye ve ihtiyaca uygun dil eğitimi programları bulunabilir. Washington’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarında genel İngilizce, yarı yoğun İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları, akademik İngilizce ve iş İngilizcesi olmak üzere çok çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı olarak Washington’da seviyenize en uygun dil okulunu ve dil eğitimi programını seçmenizden, konaklama, uçak bileti ve vize işlemleri gibi tüm süreçlerde ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yanınızdayız.

Washington’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları;

EC English Washington Dil Okulu

Kaplan International Washington Dil Okulu