Liverpool’da Dil Eğitimi Hakkında

İngiltere dil okulları yurtdışında dil eğitimi almaya karar veren öğrenciler tarafından en çok tercih edilen okullardır. İngiltere’de ise Liverpool hem okul maliyetlerinin hem de yaşam giderlerinin diğer büyük şehirlere oranla daha düşük olması, yerel halkının çok sıcakkanlı olması ve çok eğlenceli sosyal yaşamı gibi sebeplerle öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

Liverpool dil eğitimi konusunda İngiltere’nin önde gelen şehirlerindendir. Şehrin eğitim ve kültür seviyesi son derece yüksektir. Bununla beraber Liverpool’un öğrenci nüfusu çok yoğundur. Liverpool’a dil eğitimi için geldiğinizde birçok öğrenciyle tanışabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Şehirde birçok butik mağaza, klasik İngiliz eğlence kültürünü yansıtan bar, pub ve gece kulüpleri, müze, galeri ve şehir parkı bulabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Bununla beraber Liverpool’da her yıl dünyaca ünlü müzik festivalleri düzenlenmektedir. Ayrıca futbola ilginiz varsa Liverpool FC’nin ve Everton FC’nin en azından bir maçını izleyebilirsiniz.

Liverpool'da Dil Okulları

Liverpool’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları öğrencilerine en kaliteli eğitim hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Okullarımız öğrencilerine verimli gramer eğitimi ve sosyal aktivite imkanlarıyla beraber internet, oyun salonu, dinlenme salonu ve kafeterya gibi olanaklar da sunmaktadır.

Liverpool Dil Okulu Fiyatları

Liverpool’da İngilizce seviyenize ve ihtiyacınıza göre zincir ve butik dil okullarında çeşitli dil eğitimi programları bulabilirsiniz. Liverpool dil okulu fiyatları seçeceğiniz okul türüne, dil eğitimi programı türüne ve eğitim sürenize göre farklılık gösterecektir. Bununla beraber Liverpool’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarımız öğrencilerine yılın belirli dönemlerinde konaklama ücretlerinin dahil olduğu paket programlar sunmaktadır. Liverpool dil okulu fiyatları ve paket programları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Liverpool Dil Okulu Kurs Tipleri

Liverpool dil okulları her seviyeye yönelik İngilizce eğitim programlarıyla hizmet vermektedir. Liverpool’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarında genel İngilizce, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık kursları ve iş hayatı için İngilizce olmak üzere çok geniş bir yelpazede eğitim alabilirler.

Grand Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Liverpool’da seviyenize ve hedeflerinize en uygun dil eğitimi programını seçiminizden uçak bileti, vize işlemleri ve konaklama gibi tüm süreçlerde ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Liverpool dil okulları, dil okulu fiyatları ve konaklama hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Liverpool’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları;

Kaplan International Liverpool Dil Okulu

Liverpool School of English Liverpool Dil Okulu