Calgary' Dil Eğitimi Hakkında

Calgary Kanada’nın eğitim ve refah seviyesi en yüksek şehirlerinden biridir. Bu sebeple yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Butik ve zincir dil okullarıyla Calgary dil eğitimi konusunda çok ilerlemiş ve kaliteli eğitim hizmeti veren bir şehirdir.

Calgary şehrinde öğrenciler gezecek ve eğlenecek çok fazla yer bulmaktadır. İlk olarak şehrin doğal güzellikleri gelen herkesi etkilemektedir. Öğrenciler kayak ya da doğa yürüyüşleri yaparak vakit geçirebilirler. Spor yapmak istemeyenler için ise şehir son derce eğlenceli imkanlar sunmaktadır. Gece kulüpleri, kafeler, alışveriş merkezleri ve galeriler şehirde keyifli zaman geçirilebilecek bir başka noktalardır. Calgary Kanada’nın en güneşli şehridir. Bu yüzden şehir parklarında eğitim süreniz boyunca eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Calgary Dil Okulu Fiyatları

Calgary yüksek eğitim seviyesi ve olanakları ile dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin gözde lokasyonlarından biridir. İsteğinize ve İngilizce seviyenize göre Calgary’de birçok dil eğitimi programı bulabilirsiniz. Calgary dil okulu fiyatları seçeceğiniz okula, eğitim programına ve eğitim sürenize göre değişiklik gösterecektir. Calgary’de anlaşmalı olduğumuz Stafford House Dil Okulu’nda 4 haftalık genel İngilizce programı 1500 Kanada Doları civarındadır. Bununla beraber anlaşmalı okulumuzda yılın belirli dönemlerinde konaklama ücretlerinin dahil olduğu paket programlar öğrencilere sunulmaktadır. Calgary dil okulu fiyatları ve paket programları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Calgary Dil Okulu Kurs Tipleri

Kanada yaşam maliyetlerinin Amerika’ya kıyasla daha düşük olması, refah seviyesinin üst düzey olması ve eğitim olanakları gibi sebeplerle 

yabancı dil

 eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. 

Calgary dil okulları

 ise Kanada’da en çok tercih edilen okullar arasındadır. Calgary’de anlaşmalı olduğumuz Stafford House Dil Okulu’nda seviyenize en uygun dil eğitimi programını bulabilirsiniz. Anlaşmalı dil okulumuzda genel İngilizce, yoğun İngilizce ve IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları olmak üzere çeşitli programlar mevcuttur. Stafford House Calgary Dil Okulu’nda en verimli şekilde alacağınız gramer eğitiminin yanı sıra okulumuzun düzenlediği sosyal aktiviteler ile İngilizce pratiğinizi ve aksanınızı da geliştireceksiniz

Kanada Calgary'de Dil Okulları