Calgary’de Öğrenci Olmak Hakkında

Calgary’de Öğrenci Olmak

Eşsiz doğal güzellikleri, dağ manzaraları, eğlence hayatı ve kozmopolit yapısı ile Calgary İngilizce dil eğitimi için öğrencilerin en çok tercih ettikleri lokasyonlardandır. Eğitim seviyesi ve olanakları üst düzey olan Calgary’de birçok üniversite, yüksek okul, kolej ve dil okulu bulunmaktadır.

Calgary’de öğrenciler dağ yürüyüşleri ya da kayak gibi sporlar yapabilir, şehrin müzelerini gezebilir, kafelerinde ya da barlarında vakit geçirebilirler. Calgary şehri kültür - sanat aktiviteleri, festivalleri ve canlı müzikleriyle öğrencilere keyifli zaman geçirebilecekleri bir eğitim süreci sunmaktadır.

Calgary’de anlaşmalı olduğumuz Stafford House Calgary Dil Okulu şehrin merkezinde modern binasıyla dil eğitimi hizmeti vermektedir. Okulumuzda eğitim alacağınız süre boyunca hem İngilizce’ye gramer olarak hakim olabilir hem de okulumuzun düzenlediği sosyal aktiviteler sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Stafford House Dil Okulu öğrencilerinin dil becerilerini geliştirmek amacıyla partiler, geziler ve konuşma kulübü gibi aktiviteler düzenlemektedir. Böylelikle Calgary eğitim alırken eğlenebileceğiniz keyifli bir lokasyon haline gelmiş olur.