Auckland’de Dil Eğitimi ve Okul Fiyatları Hakkında

Auckland yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında son yıllarda oldukça popüler bir lokasyondur. Auckland dil eğitimi konusunda kaliteli okulları, samimi ve uzman eğitmen kadroları ile her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Auckland şehrinde eğitim kalitesini dünya çapında kanıtlamış Kaplan International ve LSI gibi okullar bulunmaktadır ve anlaşmalı olduğumuz bu okullarda İngilizce seviyenize en uygun dil eğitimi programını bulabilirsiniz.

Auckland eğitim ve kültür seviyesi olarak son derece gelişmiş bir şehirdir. Bununla beraber şehirde gezecek çok fazla doğal güzellik, yeşil alan, müze, sanat galerisi, eğlenmek için gece kulübü, bar ve festivaller bulabilirsiniz. Tüm gelişmiş şehirlerde olduğu gibi Auckland’da da tiyatrolar, sinemalar ve festivaller büyük bir önem taşımaktadır. Şehirde öğrenciler özellikle Queen Caddesi’nde vakit geçirmektedir. Bu cadde şehrin en hareketli caddesidir ve birçok restoran, kafe ve bar bulundurmaktadır. Bununla beraber şehrin su sporları, plajları ve muhteşem ormanları kesinlikle vakit geçirilmesi gereken yerlerdir. Plajlarına ormanlarına ek olarak şehirde Waiheke ve Rangitoto Adaları gibi volkanik adalar mevcuttur.

Auckland’de anlaşmalı olduğumuz dil okullarımız öğrencilerine verdikleri kaliteli eğitimin yanı sıra öğrencilerine kablosuz internet, son teknolojiyle tam donanımlı sınıflar, oyun odaları ve kafeterya gibi olanaklar sunmaktadır. Bununla beraber eğitim saatleri dışında okullarımızın düzenlediği sosyal aktivitelere, şehir gezilerine ve konuşma kulüplerine katılarak dil becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Auckland özellikle Türk öğrencilerin azlığı sebebiyle tercih edilmektedir. Son derece güvenli ve aynı zamanda eğlenceli olan bu şehirde farklı ülkelerden gelen öğrencilerle hem bol bol pratik yapabilir hem de farklı kültürleri tanıyabilirsiniz.

Auckland’a dil eğitimi için giden öğrenciler 1. kategori okullardan birine 14 hafta ve üzeri kayıt olduklları takdirde part time çalışma izni elde edebilmektedirler. Auckland’da dil eğitimi alacak öğrenciler dil eğitimi programları 3 aydan daha kısa süreli ise ülkeye ziyaretçi vizesiyle girişi yapabilmektedir. 6 ay ve üzeri dil eğitimi programlarına kaydolan öğrenciler ise öğrenci vizesi almaktadırlar ve bu vizeyi uzatma hakkına sahiptirler. Ancak çalışma izni almak konsolosluğun insiyatifinde olan bir durumdur.

Auckland’da Dil Eğitimi ve Fiyatları

Auckland Dil Okulu Fiyatları

Auckland’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarımız her seviyeye ve ihtiyaca uygun olarak geniş bir yelpazede dil eğitimi programları bulabilirsiniz. Auckland dil okulu fiyatları seçeceğiniz okula, dil eğitimi programına ve eğitim sürenize göre değişiklik gösterecektir. Auckland’da anlaşmalı olduğumuz dil okullarında 4 haftalık genel İngilizce programı ücretleri 1000 – 1500 YZ Dolar arasındadır. 4 haftalık IELTS ve TOEFL hazırlık kursları programları ücretleri ise 1600 – 2000 Dolar civarındadır. Bununla beraber Auckland’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları yılın belirli dönemlerinde öğrencilerine konaklama ücretlerinin dahil olduğu paket programlar sunmaktadır. Auckland dil okulu fiyatları ve paket programları hakkında detaylı bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Auckland Dil Okulu Kurs Tipleri

Auckland dil okulu fiyatlarının diğer ülkelere nispeten daha düşük olması, uygun yaşam maliyetleri, eğlenceli ve güvenilir hayat tarzı ve doğal güzellikleri ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için güzel bir alternatif olmaktadır. Auckland dil okulları öğrencilerine genel İngilizce, yarı yoğun İngilizce, yoğun İngilizce, akademik İngilizce, iş hayatı için İngilizce, IELTS ve TOEFL kurslarına hazırlık programları olmak üzere çok geniş bir yelpazede eğitim olanakları sunmaktadırlar.

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı olarak Auckland’da İngilizce seviyenize ve dil eğitimi alma amacınıza en uygun olan dil eğitimi programını seçmenizde tüm vize işlemleri, uçak bileti ve konaklama gibi süreçlerde ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Auckland dil okulları, Auckland dil okulu fiyatları ve konaklama ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.