Auckland’de Öğrenci Olmak Hakkında

Yeni Zelanda Amerika ve İngiltere’ye oranla daha düşük eğitim yaşam maliyetlerinin olması, son derece kaliteli eğitim kurumlarına sahip olması, doğal güzellikleri ve eğlence hayatı ile öğrencileri cezbetmesi gibi sebeplerle özellikle yurtdışında İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler arasında giderek popülerleşmeye başlamıştır. Son derece keyifli bir ülke olan Yeni Zelanda’nın dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirlerinden biri Auckland’dır.

Auckland ise dil eğitimi konusunda Yeni Zelanda’nın en çok tercih edilen şehridir. Auckland şehri kozmopolit yapısı sayesinde öğrencilerin buraya hemen uyum sağlamasına yardımcı olur. Bununla beraber şehirdeki sayısız doğal güzellik, tarihi yapı, şehrin kültür – sanat aktiviteleri ve festivalleri öğrencilerin son derece keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Auckland yaşam koşulları ve refah seviyesi olarak son derece gelişmiş bir şehirdir. Öğrencilerin rahatlıkla konaklayabilecekleri şehrin güvenlik önlemleri de üst düzeydir. Auckland doğal güzellikleri sayesinde herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Burada dil eğitimi aldığınız süre boyunca tüm şehrin güzelliklerini keşfetme fırsatı bulacaksınız.

Auckland’de Öğrenci Olmak

Şehirde bütçenize uygun dünyanın tüm mutfaklarına ait yemekler ve restoranlar bulabilirsiniz. Gece kulüpleri ve barlarıyla son derece hareketli bir gece hayatı olan Auckland’de uygun fiyatlara eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda şehirde öğrenci nüfusu da oldukça fazladır. İngilizce eğitiminizi en kaliteli şekilde alırken şehirde birçok öğrenciyle tanışabilir ve bol bol pratik yapabilirsiniz. Bununla beraber Auckland’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları öğrencilerinin hem keyifli vakit geçirmeleri hem de İngilizce pratik yapabilmeleri için sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Okulların düzenlediği partiler, şehir gezileri, spor aktiviteleri ve konuşma kulüpleri sayesinde öğrenciler bol bol pratik yapıp konuşma becerilerini geliştirmektedir.