Kaplan International Auckland Dil Okulu Hakkında

Auckland şehri Yeni Zelanda'nın başkentidir. Auckland’de sakin ve dinlendirici bir atmosfer mevcuttur. Genç nüfusu ve sıcakkanlı halkı ile Dünyan'ın en yaşanılabilir şehirlerinden biri olarak gösterilir.

Yeni Zelanda'da muhteşem plajlar, göller ve dağlardan, buzullar ve volkanlara kadar daha nice güzellikleri keşfederken Ingilizce öğrenebileceğiniz. Kaplan international Dil Okulu, meşhur halk parkı Domain ve en canlı sokaklarından biri olan New Market bölgesi arasındadır. Kaplan Interantional Auckland okulu oldukça merkezi bir ve hareketli bir bölgede konumlandırılmıştır. Paraşütle atlama, bungy jumping ve sörf gibi daha birçok aktivitelerle hiç sıkılmadan zaman geçirebileceğiniz oldukça sosyal bir eğitim Kaplan International Auckland'da sizi bekliyor olacaktır. Dersler 45 dakikadir. Ortalama sınıf mevcudu 12'dir. Kurslara katılım için minimum yaş sınırı 16'dir. Genel Ingilizce kurslari haftada 20 ders, Yoğun ve iş Ingilizcesi kursları haftada 28 derstir.  

Kaplan International Auckland Yeni Zelanda Dil Okulu kurs ve konaklama fiyatlarını aşağıdaki hesaplama aracı yardımıyla hesaplayarak dil kursu maliyetlerini öğrenebilir, net ve detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kaplan International Dil Okulu Fiyatları

Kurs Seçenekleri
Konaklama Seçenekleri
Ek Hizmetler

Toplam: yerine

  • Kurs Ücreti :   yerine  
  • Konaklama Ücreti :
  • Ek Hizmetler :
Hesapla Şimdi Başvur