Merhabalar Sevgili Work and Travel Katılımcılarımız!

2024’te birlikte kazanacağız 💰 😊 Sizlere 31 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacak Win-Win 2024 kampanyamızı duyurmak istedik. Work and Travel programının tanıtımı için Google başta olmak üzere birçok sosyal medya platformunda reklamlarımız yayınlanmaktadır. Limitli sayıda kalan kontenjanımız için Google ve sosyal medya reklamlarına para ödemek yerine bu bütçeyi yönlendirdiğiniz öğrenci başına komisyon olarak sizlere ayırma kararı almış bulunmaktayız. Bu kapsamda 10 Ocak 2024 tarihi itibariyle çevrenizde bulunan arkadaşlarınızı tarafımıza yönlendirmeniz ve bu kişilerin şirketimize kayıt olması durumunda; 

Yönlendirdiğiniz ve sizin aracılığınız ile programa kaydolan; 

1 kişi için

100 USD

2 kişi için toplam

150 USD

3 kişi için toplam

200 USD

4+ kişi için toplam

250 USD

Şeklinde mevcut program ücretinize indirim yansıtılacaktır. Yapmanız gereken tek şey programa katılmak isteyen arkadaşlarınızın Ad – Soyad ve Telefon numarasını danışmanlarınıza bildirmeniz olacaktır. 

Desteğiniz ve yönlendirmeniz için şimdiden teşekkür eder, çeşitli platformlara ödediğimiz reklam bedelini sizlere ödemekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Evet, şimdi şöyle bir düşünelim🤔. Çevrenizde programa katılmak isteyebilecek arkadaşınız var mı ❓ ya da Sosyal medyanızdan şöyle bi” Ben yazın Amerika’ya gidiyorum, var mı gelmek isteyen?” deseniz kimler ne cevap verir? 

  • Bu kampanya sadece 10 Ocak 2024 tarihi itibariyle yaptığınız öğrenci yönlendirmeleri için geçerlidir. 
  • Yukarıda belirtilen tutarlar yönlendirdiğiniz kişinin programa kaydolması durumunda hak edilecektir. 
  • 31 Ocak tarihine kadar kalan kontenjanımızın dolması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir.
  • Yukarıda belirtilen rakamlar mevcut program ücretinize indirim olarak yansıtılacaktır. 
  • Kampamya kapsamında yukarıda yazılı olan rakamlar sadece Grand International Work and Travel programına kayıtlı olan öğrencilerin yaptığı yönlendirmeler için geçerlidir. 
Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim