Sadece üniversite öğrencilerinin katılabildiği özel bir program türü olan Work and Travel, hayatınız boyunca hatırlayacağınız güzel deneyimlere adım atmanızı  ve dil gelişiminiz beraberinde unutamayacağınız bir yaz geçirmenizi sağlayacaktır. Grand International olarak üniversite eğitiminiz boyunca Work and Travel programına en az bir kez de olsa katılmanızı ve bu eşsiz deneyimi yaşamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Work and Travel programına neden katılmalısınız ?

  1. Programa katılım aşamasında diğer vize türlerine göre daha az maliyeti bulunmaktadır. Work and Travel programı süresince Amerika’daki tüm giderlerinizi karşılayabilecek ve  ailenizden her hangi bir destek almadan yaşam giderlerinizi  kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Hatta çalışma temponuza  veya bulabileceğiniz ekstra işlere göre programa katılabilmek için yaptığınız masrafların bir kısmını ya da tamamını geri getirme imkanı sunmaktadır.
  2. Anlayabiliyorum ama konuşamıyorum’ Her zaman sorunumuz bu olmuştur. Work and Travel programının size katacağı en büyük avantajlardan biri İngilizcenizin gelişmesini, Türkçe düşünmeyi bırakıp direk İngilizce düşünerek konuşmanızı, telaffuz ve kelime bilginizin kalıcı hale gelmesini sağlamak olacaktır. İngilizcenizi sosyal yaşam ve iş hayatı içerisinde geliştirebilme fırsatını yakalayacaksınız.
  3. Work and Travel programının en büyük avantajlarından biri sadece gittiğiniz bölgenin kültürünü tanımayacaksınız. Amerikan kültürünün yanında sizinle aynı şekilde ABD’ye gelmiş olan farklı kültürlerden insanlar tanıyacaksınız. Dünyanın bir çok farklı ülkesinden arkadaşlar edinecek ve onlarla belki de aynı odayı paylaşacak, aynı problemlerle beraber mücadele edip sırt sırta vereceksiniz. Her anınızı  yeni yerler keşfetmek ve öğrenmekle geçireceksiniz  Programınızın Travel kısmına geçtiğiniz zaman  ise Amerika’nın o büyülü dizi ve filmlerinde gördüğünüz yerleri görebilme fırsatı yakalayacaksınız.
  4. Program süreci boyunca yeni tecrübeler ile kendinizi kişisel anlamda geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. Kendi ayaklarınız üzerinde durabilecek ve kendi paranızı kazanabileceksiniz. Siz de yarattığı özgüven ile başarılı olma anlamında kendinizi iş hayatına hazır hissedeceksiniz.
  5. İş hayatına atılmadan önce CV’nize ekleyeceğniz bir Amerika iş deneyimi sizi 1-0 öne geçirecektir.
Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim