Merhaba, Tanışalım mı 😊

Ben Grand International Genel Müdürü Mesut Yıldız. Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen sizin de hayatınızda ve hayallerinizde bulunan bir yurt dışı planını hayatını geçirmek için önemli bir adım atacaksınızdır. Öncelikle bilmenizi isteriz ki hayatınızın belki hiç unutamayacağınız adımlarından biri olacak bu yurt dışı serüveninde Grand International olarak sizlerle beraber bu yola çıkmaktan; bilmediğiniz birçok farklı konuda kaygı ve endişenizi gidererek size ışık tutmak, yol göstermekten gurur ve onur duyacağız.

Grand International olarak 2013 yılından bu yana aynı kaygı ve endişelerle Dünya’nın birçok farklı ülkesinde çeşitli değişim ve eğitim programlarına katılmış deneyimli danışmanlarımızla sizlere yurt dışında eğitim ve değişim programları organize etmekteyiz. Bilmenizi isteriz ki bu programların hemen hemen tümüne bizlerde katıldık. Aynı endişe, kaygı ve korkuları harika hatırlarla dolu deneyimlere dönüştürdük. Dünün öğrencileri, bugünün öğretmenleri olduk. Dünkü heyecanımız, bugün deneyimlerimiz oldu ve bunları sizlerle paylaşmak, gereken ilgi, alaka ve hassasiyeti profesyonel olarak göstermek, Grand International ailesi için iş değil, bir aşktır. Bu yolculuğa güvenilir kurum ve kişilerle çıktığınıza hiç şüpheniz olmasın. 2013 yılından bu yana binlerce hayali gerçek kıldığımız gibi, sizin de hayallerinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek için gereken her şey yapılacaktır. Türkiye’nin en başarılı ve kaliteli yurtdışı eğitim şirketi Grand International’a Hoş geldiniz…

Hayallerle değil, hatıralarla yaşamanız dileğiyle…

Saygılarımla, Mesut Yıldız

En İyi Fiyat Garantisi

Grand International olarak en iyi fiyat garantisi adı altında en ucuzu değil, en kaliteli olanı en uyguna elde etme imkanını sizlere sunmaktayız.

Ücretsiz Danışmanlık

Tüm eğitim ve değişim programlarımız hakkında deneyimli danışmanlarımız ile sizlere ücretsiz olarak bilgi vermekte ve yol göstermekteyiz.

15 Yıllık Tecrübe

2008 yılından günümüze yılların verdiği deneyim ve tecrübe beraberinde en güncel gelişmeler ve teknolojik altyapı ile sürecinizi itinayla takip edebilirsiniz.

5000+ Mutlu Müşteri

Dünya’nın dört bir yanına organize ettiğimiz programları ile gideceğiniz bir çok ülkede bizlerin referansları ile hayat daha kolay olacaktır. Tıpkı sizden önceki binlercesi gibi.

Grand International Kimdir?

Grand International 2013 yılında Beşiktaş – Istanbul’da kurulmuş olup; Türkiye’den Dünya’nın birçok farklı ülkesine eğitim, kariyer ve değişim programları ile gitmek isteyen kişilerin, doğru tercihler ve güvenilir kurumlarda istediği hizmeti almasını sağlamak amacıyla aracılık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Grand International olarak kuruluşumuzdan bu yana on binlerce Türk gencini Dünya’nın birçok farklı ülkesinde çeşitli programlar ile yurt dışına yollamış olmanın verdiği deneyim ve güvenle her geçen yıl daha farklı programların organize edilebilmesi için çalışmalar yürütmekte ve kendimizi yenilemekteyiz.

Bu kapsamda Dünya genelinde her biri kendi dalında kaliteli ve güvenilir 200’ün üzerinde partnerlerimizle sizlere profesyonel olarak çeşitli programlar sunmaktayız. Organize ettiğimiz başlıca yurt dışı eğitim, kariyer ve değişim programları şu şekildedir.

  • Work and Travel USA, Maaşlı Staj USA, Camp USA, Yurt dışı dil okulları, Yurt dışında üniversite ve yüksek lisans eğitimi, Yurt dışında sertifika/diploma eğitimi, Work and Study eğitim programları

Grand International olarak yurt dışında eğitim ve değişim amacıyla aşağıda yazılı olan ülkelerde bulunan iki yüze yakın kurumun Türkiye resmi temsilcisi ve başvuru merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

  • Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Malta, İrlanda, Polonya, Almanya, Fransa, İspanya, Dubai

Grand International olarak deneyimli ve profesyonel kadromuz ile her katılımcı ya da öğrenci için kişiye özel danışmanlık hizmeti sunmakta, sizlerin en başarılı ve doğru şekilde hedefinize ulaşmanıza aracılık etmekteyiz. Güven, samimiyet ve disipline olan inancımız ile sizleri mutlu yarınlara yolcu etmekten mutluluk duyarız.

vision

VİZYON

Grand Yurtdışı Eğitim Şirketi olarak, öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası olan yurtdışı eğitim deneyimlerini en yüksek kalite standartlarıyla sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, gençleri küresel bir perspektifle donatarak, onları dünya vatandaşları olarak yetiştirmek ve potansiyellerini maksimum düzeyde ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Yurtdışı eğitim alanında lider bir kurum olarak, öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve onları uluslararası arenada başarılı kılmak için sürekli olarak yenilikçi ve mükemmeliyetçi bir yaklaşım sergiliyoruz

mission

MİSYON

Grand Yurtdışı Eğitim Şirketi olarak misyonumuz, öğrencilerin eğitim, kariyer ve kişisel gelişim hedeflerine emin ve doğru adımlarla ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Misyonumuz doğrultusunda, her öğrenciye bireysel ve özelleştirilmiş bir yaklaşım sunmak için çaba gösteriyoruz. Deneyimli danışmanlarımız, öğrencileri doğru programlara yönlendirmek, gereksinimlerini karşılamak ve hedeflerine ulaşmak, en iyi olanakları sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca, yurtdışına çıkacak öğrencilere pratik ve kültürel uyum süreçlerinde destek sağlamak için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Misyonumuz, her adımda öğrencilerimizin yanında olmak ve onların yurtdışında başarıyla ilerlemelerini sağlamaktır.

Ekibimiz

Grand International olarak deneyimli ve profesyonel kadromuz ile her katılımcı ya da öğrenci için kişiye özel danışmanlık hizmeti sunmakta, sizlerin en başarılı ve doğru şekilde hedefinize ulaşmanıza aracılık etmekteyiz. Güven, samimiyet ve disipline olan inancımız ile sizleri mutlu yarınlara yolcu etmekten mutluluk duyarız.

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim