1. İngilizce Yeterlilik

Grand International ekibi  tarafından programa uygunluğunuzu test etmek için sizinle konuşma pratiği olarak uygulanır. Skype üzerinden 5-10 dakikalık ingilizce mülakat yapılmaktadır. Bu mülakat doğrultusunda Work and Travel için yeterli İngilizcenizin olup olmadığı, yeterliyse ne tür alanlarda çalışma imkanınızın olacağı belirlenmektedir.  

2. İngilizce öğrenci belgesi 

Okuldan güncel alınmalı ve ıslak imzalı olmalıdır. GEO hesabınıza PDF olarak taratıp yüklemeniz gerekmektedir.

3. Transkript 

Okuldan alınmış, güncel, ıslak imzalı ve İngilizce olmalıdır. GEO hesabınıza PDF olarak taratıp yüklemeniz gerekmektedir.

4. Pasaport

 Amerika'dan dönüşünüz itibariyle, 6 ay geçerli olmalı. Bilgileriniz ve fotoğrafınızın olduğu sayfayı renkli olarak taratıp GEO hesabınıza PDF olarak yüklemeniz gerekmektedir.

5. Biometrik fotoğraf

JPEG formatında olmalıdır. GEO hesabınıza JPEG olarak taratıp yüklemeniz gerekmektedir.

6. Sözleşme ve Ön kayıt ücreti 

Hizmet sözleşmesini ıslak imzalı olarak ofisimize teslim etmeniz ya da kargolamanız gerekmektedir. Aynı zamanda sözleşmeden sonraki 2 gün içerisinde 500 USD - Program ön kayıt ücretini şirket hesaplarımıza USD olarak yatırmanız gerekmektedir.  Ön kayıt ücretinin hiç bir koşulda iadesi yoktur. 

7. Grand Online (Pixtech) hesap oluşturulması

Sözleşme ve ön kayıt ücretinizin tarafımıza ulaşması sonrasında danışmanlarımız tarafından online işlem panelimiz olan Pixtech sistemi üzerinde adınıza bir hesap oluşturulacak olup, tüm bilgilerinizi ve belgelerinizi bu sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Tüm işlemleriniz bu sistem üzerinden yürütülecektir. 

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim