Neden Profesyonel Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

Yurtdışında dil eğitimi almaya ya da Work and Travel yapmaya karar verdiğinizde profesyonel danışmanlık hizmeti almanız sizin için çok faydalı olacaktır. Yurtdışına ilk kez çıkıyorsanız hangi programa karar vereceğinize, konaklama ve hatta uçak bileti gibi ayrıntıları ayarlamada profesyonel bir desteğe ihtiyaç duymanız oldukça normaldir.

Profesyonel danışmanlık hizmeti almanız ilk olarak hangi programa katılmanız gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır. İngilizce seviyenizi net bir şekilde görüp, ona göre program seçmeniz İngilizcenizi geliştirebilmeniz açısından çok önemlidir.

Danışmanlık firmaları uzman kadrolarıyla hangi programı seçerseniz ona uygun olarak sizi bilgilendirirler. Yurtdışına gitmeden önce gideceğiniz ülkeye dair hemen hemen her şeyi bu sayede öğrenmiş olursunuz ve gittiğinizde bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Work and Travel ya da dil okulu programlarında özellikle konaklama kısmı öğrenciler ve aileleri için en düşündürücü kısımdır. Danışmanlık hizmeti veren firmalar programın konaklama ve vize alma dahil tüm süreçlerinde öğrencilerine destek olurlar. Öğrencilerin kalacakları yer gitmeden ayarlanmış, uğraştırıcı vize prosedürleri firmalar sayesinde atlatılmış olur.

Profesyonel danışmanlık hizmeti sayesinde dil okulları için tek başınıza yapamayacağınız kayıt işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer Work and Travel yapmak istiyorsanız Amerika’da tek başınıza iş bulmanız imkansızdır. Danışmanlık firmaları sponsorlarla bağlantı kurmanızı sağlar.

Danışmanlık Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Firmaların kaç yıllık deneyiminin olduğuna
  • Danışman kadrolarının okullar ve programlar hakkında detaylı bilgiye sahip olmasına
  • Danışmanlık hizmeti veren firmaların eğitim kurumlarına ve giden öğrenci referanslarına
  • Uluslararası çeşitli akreditasyonlara sahip olmasına
  • Danışmanlık yaptığı öğrenci sayısının yüksek olmasına
  • Konsolosluklar tarafından tanınır olmasına

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı Her Zaman Yanınızda

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı; yurtdışında dil eğitimi, uzun dönem staj programları, Work and Travel, Work and Holiday, yurtdışında sertifika programları, yurtdışında üniversite danışmanlığı gibi birçok alanda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. En seçkin eğitim kurumlarıyla anlaşmamız bulunmaktadır. Bununla beraber Grand, en önemli eğitim kurumlarını ve materyallerini tanıtmakta, yerel okulları ve üniversiteleri ziyaret ederek uluslararası eğitim kurumlarını tanıtmaktadır.

Grand Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı olarak öğrencilerimize seçecekleri program için karar verme aşamasından Türkiye’ye dönene kadar gerçekleşen tüm aşamalarda danışmanlık hizmetimiz devam etmektedir.

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim