OHC

Her yıl 7000'den fazla yabancı öğrenci OHC English'i tercih etmektedir. OHC English Melbourne okulu şehrin kalbinde, kafelere, restoranlara, bahçelere, parklara, mağazalara kolaylıkla ulaşım sağlanacak bir konumda bulunmaktadır. Şehrin toplu taşıma sistemlerine de oldukça yakın bir konumda bulunan okul binasından tüm şehre ulaşım oldukça kolaydır. Melbourne müzik, sanat, tiyatro, moda ve uluslararası spor etkinlikleriyle eğitim almak ve yaşamak için harika bir şehirdir. OHC Melbourne , İngilizce programlarının yanı sıra, “Melbourne Street Art Tour” gibi birçok eğlenceli aktiviteyi içeren sosyal aktivite programı sunar.

  • Büyük rahat sınıflar, Kütüphane, Multimedya araçları, Günlük gazete, Bilgisayar laboratuvarı, Wifi, Dinlenme alanı.
  • Ders sonu aktiviteleri, oyun geceleri, film geceleri, haftasonu gezileri.
  • Genel İngilizce: Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.Akşam seçeneği de mevcuttur.
  • Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
  • IELTS Sınav Hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
  • Akademik Amaçlar için İngilizce: Lisans, yüksek lisans veya mastır programlarını İngilizce görecek öğrenciler için akademik düzeyde temel İngilizce becerileri ve akıcı konuşma teknikleri verilir. Haftada 20 ders sunulan program 1 hafta ve üzeri süreyle verilir.
Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim