ES Dubai

ES Dubai, uluslararası öğrencilerin İngilizce dil hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yüksek kaliteli dil eğitimi sunmaktadır. Her yıl iki binden fazla öğrenci, İngilizce öğrenmek veya İngilizce seviyelerini yükseltmek için ES Dubai’de eğitim almaktadır. Jumeirah Lake Towers’ta merkezi bir konumda yer alan ES Dubai, şehrin en popüler yerlerine çok yakın bir mesafededir. Bu avantajlı konumu sayesinde öğrenciler; kafeler, restoranlar, mağazalar ve ulaşım hatlarına kolayca erişebilirler.

ES Dubai, öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bireysel çalışma alanları, kütüphane ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Ana dili İngilizce olan, nitelikli ve deneyimli öğretmen kadrosu, öğrencilerin dil öğrenme sürecini en verimli şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. 

ES Dubai Dil Okulu; düşük suç oranı ve yüksek hayat standartlarına sahip bir yerde eğitim alma, her mevsim denizin ve güneşin tadını çıkarabilme fırsatı sunar.

ES Dubai, öğrencilerine tam zamanlı destek sunmakta, acil yardım hattıyla öğrencilerin yanlarında olmaktadır. Okul, öğrencilerin, vize sürecini hızlandırmak ve işlemlerini hatasız gerçekleştirmeleri için, vize başvurularını kontrol eder. Bu sayede vize ret oranı %1’in altındadır.

Dubai, yüksek yaşam standardı, modern yaşam tarzı ve göz kamaştıran güzellikleri ile dünyanın en popüler şehirlerinden biridir. ES Dubai, bu şehirdeki öğrencilere en iyi deneyimi sunarak onların hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olur.

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim