Londra’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz Okullar

Londra, sanat, müzik, festivaller ve müzeleri ile uluslararası bir kültür merkezidir. Kentte üç yüzden fazla milletten insan yaşamaktadır. Bu da Londra'da çok farklı milletlerden insanlarla tanışmayı ve kültürlerini paylaşma imkânını yakalama firsatını sunar.

İngiltere'de işten sonra, özellikle de futbol maçı olan günlerde yapılacak en iyi şey ünlü İngiliz publarına gitmektir. Londra'da aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.
İngiltere'de en ünlü yiyecek balık ve patates kızartmasıdır. Sosis ve püre de her restoranda karşılasacağınız yiyeceklerdir.

Londra İngiltere ve Britanya Krallığının başkentidir. Londra dünyanın en önemli finans ve iş merkezidir. Dünya politikası, eğitimi, eğlence, medya ve moda yaşamı Londra'dan etkilenmektedir. Ayrıca dünyanın en büyük ulaşım sistemi Londra'da bulunmaktadır.

Londra’da kesinlikle görmeniz gereken birçok atraksiyon vardır, bunları listelemek çok zordur. Doğru bir turist gibi şehri görmek için Trafalgar Meydanı, Westminster Abbey, Big Ben, St Paul's Katedrali, Buckingham Sarayı ve benzeri tüm atraksiyonları kapsayan birçok açık otobüs turundan birine neden katılmayasınız.

Londra’nın bir numaralı turistik yeri London Eye’dır. 135 metre yüksekliktedir, dünyanın en uzun gezetleme çarkıdır ve Londra’daki dördüncü en uzun yapıdır. Açık bir günde tüm yönlerde Windsor Kalesine kadar 40 km görebilirsiniz! Her gezi çarkın tek bir yavaş dönüşü ile yapılır ve yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

 

Londra Hakkında İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim