Atlas Malta

2003 yılında kurulan Atlas Language School, Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için kaliteli dil okulları arasında önemli seçeneklerden biridir. İrlanda’daki başarılarının ardından 2018 yılında Malta’daki şubesini açan Atlas Dil Okulu, yurtdışında dil eğitimi almak için Malta’yı tercih eden öğrenciler arasında popüler seçeneklerden biridir. Yüksek tavanlı, ferah, son teknoloji ile donatılmış ve klimalı sınıflarda öğrencilerine hizmet veren Atlas Malta Dil Okulu Malta’da Pembroke bölgesinde, plaja birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve ünlü Grand Canal yakınında konumlanmıştır. Okul binasında 15 öğrenci kapasiteli 12 adet sınıf bulunmaktadır. İngilizce eğitimi için Atlas Malta dil okulunu tercih eden öğrenciler ayrıca okulun kütüphane, dinlenme alanı ve çalışma odası gibi imkanlarından da yararlanmaktadırlar.

  • Atlas Language School Malta dil okulu, öğrencilerine yeni arkadaş edinebilecekleri, yeni kültürler öğrenirken kendi kültürlerini de tanıtabilecekleri ve aynı zamanda da okulda öğrendikleri İngilizceyi sosyal ortamda kullanabilecekleri çeşitli aktiviteler oluşturmaktadır.
  • Atlas Malta, haftada 20 dersten oluşan Genel İngilizce (GE20) ve Genel İngilizce (GE26) ve 26 ders programından oluşan kursu ile öğrencilere İngilizce öğrenmelerini en üst düzeye çıkarmak için fırsat sunar.
  • Okul, Malta’nın St. Julian’s bölgesinde yer alır. Bu bölge, Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için popüler bir seçimdir. Atlas Language School, restoranlar, kafeler, mağazalar ve plajlara yürüme mesafesinde yer alır.
  • Atlas Language School, deneyimli ve nitelikli öğretmen kadrosu ile öğrencilere kaliteli İngilizce dil eğitimi sunar. Okul, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı seviyelerde kurslar sunar.
Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim