Inlingua

Bilgi, İtibar, Deneyim, Kalite; bunlar dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin dil eğitimi için Inlingua dil okulunu seçmelerindeki sebepler sadece birkaçı. 1980 yılında kurulan ve halen EFL endüstrisinde bir trend belirleyici bir okul olan Inlingua Malta adanın önde gelen adalarından biri olmaktan gurur duyuyor. 

İletişim, modern yaşamın hemen hemen her alanında başarının anahtarıdır. Ortak bir dil, etkili iletişimin temelini oluşturur ve Inlingua'nın uluslararası sloganı dil engellerini aşmaktır. Inlingua Malta kültürler arası iletişimin temelini oluşturuyor, deneyimlerimizi ve kahkahalarımızı paylaşabildiğimiz bir dünyaya imkan tanıyor.

Inlingua Malta, sadece İngilizce öğretmiyor, İngilizce'yi Inlingua tarzıyla öğretiyor. Ders kitapları, dil öğrenme kaynakları ve Inlingua öğretim yönteminin tümü etkili ve başarılı bir dil eğitimine katkıda bulunur. İnlingua metodu, okumadan ziyade dili kullanmaya odaklanan bir takım temel ilkeleri izler ve 37 yıllık deneyim ile bu yaklaşımının işe yaradığından emindir.

Inlingua Malta, İngilizce'yi yabancı dil olarak öğretme konusunda 37 yıllık bir deneyime sahiptir; bu, yeni bir dil öğrenmenin ilk başta korkutucu olabileceğini anladıkları anlamına gelir. Eğitmenlerinin tümü tamamen sertifikalıdır ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Sınıfta öğrencilerin karşılaştıkları zorlukları tam olarak anlarlar. Öğrencilerin ilk öğrendiği şey, yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli ve teşvik edici olması gerektiğidir. Eğitmenler öğrencilerine öğrenme yolculukları boyunca eşlik eder, zorluklarla başa çıkmak için onlarla ortak olur, tüm süreci basitleştirerek onlara güven verir.

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim