SWPS Psikoloji Üniversitesi

Polonya’nın başkentindeki Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) 1996 yılında seçkin profesörler tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana araştırma ve öğrenme için en önemli ve saygın psikoloji eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. SWPS Psikoloji Üniversitesi düzenli, bilimsel, popüler bilim ve etkinlikler organize eden bir geleneğe sahiptir. SWPS Psikoloji Üniversitesi dünyada birçok ünlü kişi ağırlamıştır. Psikolog Robert Cialdini ve Philip Zimbardo, Pazarlama Uzmanı Bruce Newman ve Martin Seligman (Bill Clinton danışmanı) ünlülerin arasında yer almaktadır. Kurulduğundan bu yana dinamik bir şekilde gelişen ve büyüyen SWPS Psikoloji Üniversitesi Varşova, Wroclaw, Sopot, Poznan ve Katowice olarak 5 farklı merkezde yer alan 8 adet fakültesi ile Polonya’nın en büyük üniversiteleri arasındadır. Üniversite 14.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. SWPS Psikoloji Üniversitesi tam zamanlı Psikoloji, Modern Diller, Sosyoloji, Hukuk, Gazetecilik, Kültürel Çalışmalar, Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Kentsel Gelişme ve Tasarım Lisans ve Yüksek lisans programları sunmaktadır.

Çok sayıda kurslar, eğitimler ve özel eğitim programları sunmakta olan SWPS Psikoloji Üniversitesi, halka açık bilimsel ve kültürel etkinlikler düzenler. Bu etkinliklere dünyaca tanınmış bilim adamları, ünlü sanatçılar ve medya temsilcilerini konuk etmektedir.

İngilizce hazırlık kursları sunan SWPS Psikoloji Üniversitesi, yüksek nitelikli öğretmenler gözetiminde İngilizcelerini geliştirmek ve modern eğitim almak adına SWPS gerçek bir uluslararası eğitim merkezidir.

Sizi Arayalım Whatsapp Grand Yurtdışı Eğitim İletişim